sms půjčka na složenku

Ferattum půjčka bez registru

Ne každý z nás si v dnešní době našetří tolik peněz, aby mu vystačili na pokrytí nečekaných výdajů. Občas se tak můžeme dostat do situace, kdy je potřeba mít víc finančních prostředků, než kolik jich zrovna máme na bankovním účtě nebo v hotovosti.

V takovém případě nám většinou nezbývá nic jiného, než si peníze od někoho půjčit. Právě pro tyto případy jsou zde banky a nebankovní společnosti, která vám rádi své peníze za úrok nabídnou. Mezi jednoho z nebankovních poskytovatelů půjček patří i firma Ferattum.

Ferattum je nebankovní společnost, která nabízí tzv. finské půjčky online. Ty jsou typické několika vlastnostmi, mezi které patří rychlost, snadné sjednání, minimální požadavky a krátká doba splatnosti.

Kolik mi půjčí?

Finské půjčky vám nezajistí příliš mnoho peněz v hotovosti. Není to půjčka určená na nákupy, na pořízení auta či nemovitosti. Slouží hlavně pro případy, kdy klientům chybí několik tisíc korun, často před výplatou nebo kvůli nečekané situaci. Jako první klient si tak u půjčky Ferattum můžete půjčit tyto sumy:

  • 500 Kč
  • 1000 Kč
  • 2000 Kč

Cílová částka, kterou si můžete půjčit se postupně navyšuje a to až do obnosu 10 000 Kč. Důležité pro získání vyšší půjčky je to, abyste své dluhy u Ferattum platili včas a bez problémů.

Pokud se dostanete do problémů a nebudete schopni svůj dluh v daném období splatit, je naštěstí možné si dobu splatnosti odložit a to většinou o týden. Klasická doba splatnosti u Ferattum půjček je tří typů:

  • 15 dní
  • 21 dní
  • 30 dní

Doba splatnosti narůstá s vyšší cílové částky, takže při první půjčce ji musíte splatit do 15 dnů od získání hotovosti.

Velkou výhodou úvěrů u společnosti Ferattum je to, že abyste ji získali, nepotřebujete doložení příjmů a jde tedy o půjčky bez potvrzení o příjmu.