sms půjčka na složenku

Jak zažádat o novou SMS půjčku

Půjčka peněz

Výhody nové SMS půjčky byly již zde na webu několikrát zmiňovány (například zde), na co je ale vědět, jaké jsou výhody, pokud nevíte, jak zažádat o sms půjčku?

Jako ve všem se ale i zde nové SMS půjčky snaží vše maximálně zjednodušit. Není to tedy nic složitého a stačí dokončit jen 3 kroky. Na webu jednoduše v prvním kroku vyberete výši rychlé půjčky, kterou potřebujete a také zvolíte, na jak dlouho peníze budete potřebovat. Na výběr je buď 15 nebo 30 dnů. Poté co si vše dobře rozmyslíte a svou volbu odešlete, můžete se přesunout na další krok.

V něm vyplníte několik základních údajů, které jsou nutné pro úspěšné schválení půjčky. Důležité je vše vyplnit opravdu pravdivě a co nejpřesněji. Pokud byste totiž údaje o vás vyplnili špatně či úmyslně tak, aby zlepšovaly váš scoring, pak by byla vaše půjčka okamžitě zamítnuta a vy byste tak své peníze už nedostaly. Mezi těmito údaji jsou vaše osobní údaje jako jméno, příjmení a rodné číslo. Dále pak vaše kontaktní údaje a číslo účtu na nějž vám budou peníze zaslány. Ke scoringovým účelům je nutné také vyplnit informace o vaše bydlení a vašich příjmech. Nakonec ještě určíte heslo, které budete používat pro přihlášení do vašeho účtu.

Tyto informace je nutné vyplnit, jelikož se Omega Financial poskytuje půjčky bez registru. To je výhoda zejména pro ty, kteří jsou v registrech zaneseni kvůli nějakým drobnostem jako je pozdní zaplacení účtu za telefon a podobně.

Posledním krokem celého postupu je to nejpříjemnější – čekání na peníze. Ty vám mohou přijít již za 15 minut. Celou záležitost žádání o půjčku tak můžete mít hotovou během půl hodiny a to včetně přijetí peněz. To je opravdu rychlost, které se může vyrovnat snad jen sms půjčka ihned.