sms půjčka na složenku

Jaké jsou nejvýhodnější SMS půjčky

Výhodnost půjček je pro nás často tím nejdůležitějším faktorem v případě, kdy se rozhodneme si o úvěr zažádat. To platí především pro klienty, kteří mohou bez problémů splnit požadavky většiny poskytovatelů půjček a mohou si tak vybírat ty nejvýhodnější půjčky z nabídky. Můžete si taky vybrat půjčky s nejnižšími úrokovými sazbami anebo si vybrat nebankovní společnost, která vám půjčí největší obnos peněz.

Jestliže si vybíráte mezi menšími úvěry a potřebujete menší sumu peněz pouze na krátkou dobu, pak by se váš výběr měl rozhodně zaměřit především na SMS půjčky.

SMS půjčka ihned, neboli také finské půjčka je krátkodobý úvěr, který slouží klientům, kteří si potřebují půjčit pouze několik tisíc na několik týdnů, maximálně na měsíc. Srovnání těchto půjček podle výhodnosti si můžete prohlédnout tady:

Crediton půjčka

V případě, že si žádáte o SMS půjčky poprvé a potřebujete půjčit co největší sumu, bude pro vás Crediton tou pravou volbou. Právě u Creditonu si totiž můžete při první půjčce zažádat o finanční prostředky až do výše 3 500 Kč.

Úrokové sazby jsou zde srovnatelné s ostatními nebankovními společnostmi, které mají SMS půjčky ve své nabídce. Pokud se vám podaří půjčit si v akci Crediton, můžete však na poplatcích ušetřit až 50 %.

Kredia půjčka

Společnost Kredia vám sice při první půjčce dovolí získat sumu pouze 1000 Kč, ovšem výhodnou je zde rychlost sjednání a získání půjčky. Kredia vám převede peníze na váš účet tařka ihned poté, co dojde ke schválení vašeho úvěru. Nemusíte zde dokládat vaše příjmy ani mít ručitele, sjednání je opravdu snadné. Splatnost SMS půjčky Kredia je trojí, od 15 dnů po měsíc.

Poplatek za půjčení 1000 Kč na 15 dnů je zde 250 Kč, což je klasická výše úroků u finských půjček.

Ferratum půjčka

Třetím poskytovatelem SMS půjček je společnost Ferratum, která se liší v tom, že peníze klientům posílá nejčastěji na složenku. Při první půjčce si zde můžete zažádat až o 2000 Kč a to i bez doložení příjmů. Poplatek za půjčku v hodnotě 1000 Kč je pouze 200 Kč, takže z tohoto hlediska je půjčka od Ferratum v porovnání s Kredia půjčkou o něco výhodnější.