sms půjčka na složenku

Kde si vzít SMS půjčku?

Přemýšlíte o tom, že k tomu, abyste získali několik tisíc v hotovosti nebo na účet si vezmete SMS půjčku? V tom případě pro vás máme několik tipů na to, abyste za ni utratili co nejméně a získali ji rychle a bez vyřizování spousty formalit. Nejprve si ale ujasněme, co to vlastně SMS půjčka je, jak ji získat a kolik za ni obvykle zaplatíte.

Půjčka přes SMS je relativní novinkou na trhu s úvěry. Začali ji nabízet nebankovní společnosti, které viděli, že je nedostatečná nabídka služeb v sektoru krátkodobých půjček do několika tisíc korun. Klienti si chtěli půjčit jen několik tisíc korun před výplatou, ovšem banky takové půjčky nenabízeli. Právě proto přišli s SMS půjčkami, které nabízejí usnadnění a urychlení získání potřebné finanční hotovosti.

O tuto půjčku si totiž snadno zažádáte formou SMS zprávy. Stačí mít účet v bance a mobil, ze kterého zprávu pošlete.

Zaplatíte registrační poplatek pro ověření vašeho bankovního účtu a pak už jen čekáte, až vám pošlou peníze. Svůj dluh pak splatíte během několika týdnů. SMS půjčky jsou nejčastěji nabízeny na tato období:

U některých nebankovních společností si můžete dobu splatnosti zvolit sami. Platí zde jednoduché pravidlo – čím dříve půjčku splatíte, tím méně zaplatíte na poplatcích/úrocích.

Tipy na SMS půjčky

Ještě předtím, než si o SMS půjčku zažádáte byste rozhodně neměli přehlédnou porovnání SMS půjček, ve kterém zjistíte, kdo nabízí nejnižší úrokové sazby a u koho napoprvé získáte nejvíc peněz. Srovnání SMS půjček vám pomůže také při rozhodování, zda si nechat poslat peníze složenkou anebo využijete převodu na bankovní účet.

Dalším tipem je to, abyste sledovali akce vybraných nebankovních společností, které mají SMS půjčky v nabídce. Občas totiž přijdou s nižšími úrokovými sazbami nebo s možností půjčit si bez úroku – a to se vyplatí!