sms půjčka na složenku

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Získat půjčku není v dnešní době nic složitého. Proto, aby jste si mohli půjčit vám postačí dva doklady totožnosti a navíc nemusíte nikam docházet. Vše lze vyřídit online, takže nemusíte nikam dojíždět.

Rychlá půjčka online vám práci usnadní

Pro vyřízení nebankovní půjčky nepotřebujete prakticky nic jiného než platný doklad totožnosti a údaje o svém zaměstnavateli, které vepíšete do online formuláře. Po odeslání žádosti o půjčku je okamžitě zpracovávána a by se dozvíte výsledek.

Půjčit si lze až 500 000 korun se splatností na 84 měsíců. Minimálně lze půjčit 20 000 korun. Půjčku lze sjednat online, v síti prodejen Tesco nebo telefonicky. Tesco půjčka bez doložení příjmů vám umožní půjčit si bez poplatku předem nebo za předčasné splacení. Peníze můžete vrátit kdykoliv. Online formulář zvládne vyplnit i uživatel, který se v práci s pc či internetem příliš neorientuje.

Výhody půjčky jsou

  • online sjednání
  • rychlé vyřízení
  • minimum dokladů
  • výplata na váš účet
  • bez poplatku předem

Rychlá půjčka umožní odklad splátek

Rychlá půjčka Tesco vám poskytne i možnost odložit si splátky v průběhu splácení až 4x nebo změnit v případě potřeby výši splátek.Tyto nadstandartní služby si musíte sjednat již při sepisování smlouvy o půjčce. Chcete, aby vaše Tesco půjčka probíhala bez starostí? Můžete si vyřídit i pojištění proti neschopnosti splácet.

Úrok u půjčky Tesco začíná již na 13%, což je velmi výhodné.Tesco půjčku lze využít také ve formě splátkového prodeje i konsolidaci. Ušetříte tak peníze za měsíční splátky i na úrocích. Nebankovní půjčka bez doložení příjmů je výbornou variantou, pokud sháníte rychlou půjčku nenáročnou na administrativu, bez nahlížení do registru. K získání půjčky nepotřebujete rovněž ani ručitele nebo jistinu v podobě zástavy nemovitosti. Jde o solidního poskytovatele a smlouva i podmínky jsou transparentní a jednoduché.