sms půjčka na složenku

Nejrychlejší nebankovní půjčka

V životě každého z nás může nastat nečekaná situace, kterou nelze řešit jinak než půjčením peněz. Půjčky a úvěry jsou potřeba právě v těch nejproblematičtějších situacích, kdy není ani dostatek času na to, abyste si mohli půjčení peněz rozmyslet a vybrat si nejvýhodnější půjčku.

Lidé se v takových situacích obrací především na ty poskytovatele úvěrů, kteří jsou schopni dodat jim peníze rychle a bez zbytečného vyřizování. Pokud je právě ta situace, ve které se nacházíte a potřebujete si půjčit pouze menší částku, pak vám můžeme doporučit nejrychlejší SMS půjčku od Perfect Money.

Co je to SMS půjčka?

SMS půjčka je typ úvěru, který se vyznačuje krátkou dobou splatnosti, jednorázovým poplatkem místo splátek a velmi rychlým převodem peněz ke klientovi.

Bohužel je jedním z typických znaků SMS půjček také to, že si díky nim můžete půjčit peníze pouze v menších sumách, většinou do max. částky 10 000 Kč.

  • Výhody této půjčky jsou ale například v tom, že:
  • Neplatíte poplatek předem (ani registrační 1 Kč)
  • Není potřeba dokládání příjmů
  • Mohou si zde půjčit i lidé v exekuci

Jak získat půjčku?

Sjednání půjčky je velmi snadné. Stačí vyplnit krátký formulář na stránce nebankovní společnosti, ve kterém uvedete své osobní údaje a několik detailů týkající se financí. Podle toho firma Perfect Money určí, zda vám půjčku schválí anebo ne.

Pokud jste prvním klientem, můžete si u Perfect Money půjčit maximálně 2 000 Kč. Jako první klient musíte však vyplnit určité dokumenty, které je potřeba odeslat zpět na adresu Perfect Money. V případě opakovaného půjčení už problémy se smlouvou odpadají a můžete si půjčit sumu až 5000 Kč.