sms půjčka na složenku

Online půjčka před výplatou

V dnešní době už si při půjčování peněz nemusíte chodit vyřizovat žádost o půjčku na pobočku, ale vše si dnes můžete vyřídit po internetu.

Díky mnoha firmám a nabídkám jejich online půjček si můžete půjčit přes internet desítky až stovky tisíc. Od koho si můžete půjčit finanční prostředky tehdy, když vám chybí peníze před výplatou?

Lidé, kteří řeší nedostatek hotovosti z důvodu toho, že jim zaměstnavatel vyplácí peníze pozdě anebo nevyšli se svými rezervami si u nás půjčují od několika ověřených společností. Patří mezi ně tyto firmy:

  • Ferratum
  • Perfect Money
  • Omega Financial
  • Mutuo
  • Via SMS

Výše půjčky

Jestliže se rozhodnete si půjčit formou rychlé půjčky před výplatou, pak můžete získat sumu i přes 10 000 Kč. Ne každý má ale tuto možnost, záleží na několika faktorech. Jednak záleží na tom, jestli vám daná nebankovní společnost peníze vůbec půjčí.

Pak je také rozdíl mezi nabídkou úvěrů pro nové klienty a pro ověřené zákazníky, kteří už několik půjček splatili. Noví klienti si totiž mohou od těchto firem půjčit jen mnohem menší částky.

Ze zmíněných firem vám půjčí nejvíce Ferratum a Via SMS. Společnosti Perfect Money a Omega půjčka nabízí úvěry jen do 5000 Kč.

Doba splatnosti se liší podle toho, u jaké firmy si peníze půjčíte. V případě, že zvolíte půjčky do výplaty od Ferratum nebo například Omega Půjčku, pak můžete mít splatnost až 30 dní, tedy jeden měsíc. U Perfect Money je splatnost kratší a to pouze 21 dní.

Výhody těchto půjček jsme ale zatím nezmínili. Je to samozřejmě jednak snadné sjednání a podání žádosti o půjčku, pak jsou to ale také minimální podmínky a to, že za malé půjčky nazaplatíte mnoho, úroky bývají ve stovkách korun.