sms půjčka na složenku

Peníze ihned na účet

Přišla krize i na vás a nemáte tolik peněz kolik potřebujete? Chtěli byste splácet vaše dluhy, dostat se z mínusy nebo prostě jen potřebujete peníze na to, abyste si něco koupili či zaplatili za služby?

V dnešní době je sice získání půjček možné u mnoha poskytovatelů, ať už se jedná o banky, nebankovní subjekty anebo o soukromé osoby, ovšem ne u každého můžete získat peníze ihned a navíc ještě na účet. Podívejme se na to, jaké jsou problémy při sjednávání půjček u různých poskytovatelů.

Půjčky v bance

Pokud si chcete zažádat o půjčku v bance, pak jste si vybrali asi tu nejméně rizikovou a nejvýhodnější možnost. I banky mají sice u svých produktů úroky v několika procentech, ale v porovnání s většinou nebankovních půjček se jedná o velmi malý úrok.

Žádost o půjčku zde

Banky jsou také solidní a ověřené, nemůže se vám tedy stát, že jim zaplatíte poplatek předem a oni vám půjčku nedají. Musíte si ovšem pohlídat, zda splňujete všechny požadavky pro získání půjčky. U bank to často bývá:

  • Potvrzení příjmů
  • Čistý bankovní registru
  • Účelovost půjčky
  • Výpis z účtu

Pokud nemáte u dané banky účet, nejspíše bude jednou z podmínek banky jeho zřízení. Na tento účet pak většinou peníze dostanete ihned a také ho tímto účtem splácíte.

Nebankovní úvěry

Jestliže máte problémy se získáním peněz v bance, můžete se obrátit do nebankovních sektoru. Firmy a soukromníci, kteří zde půjčují mají totiž podmínky mírnější. To pro vás znamená ještě jednu výhodu a tou je rychlost získání půjček.

V případě, že si předem zjistíte, jaké jsou podmínky pro získání půjčky od daného poskytovatele a přinesete sebou na pobočku potřebné doklady můžete někdy opravdu získat peníze ihned. Toto platí ovšem většinou pouze v případě, že si zažádáte o menší úvěr.