sms půjčka na složenku

Prověřené půjčky bez registrů

Hledáte někoho, u koho dostanete půjčky bez registru? Problémy s dluhy má dnes mnoho obyvatel, většina z nich velmi snadno spadne do kolotoče půjček, protože jednou půjčkou splácí své předchozí dluhy a dalším úvěrem platí své ostatní výdaje.

Chci půjčit

Tento způsob života je rozhodně rizikový a dlouhodobě neudržitelný. Problém nastane hlavně tehdy, pokud nestihnete některou ze splátek dluhů zaplatit, pak se totiž můžete velmi snadno dostat do registru dlužníků ať už se jedná o bankovní či nebankovní registry.

Jakmile se objevíte v tomto seznamu, pro většinu poskytovatelů půjček je to varovná informace, že patříte mezi rizikové klienty a že by vám tedy rozhodně půjčovat neměli.

Existují ovšem i někteří poskytovatelé, kteří nabízejí tzv. půjčky bez registru. Znamená to, že tito poskytovatelé (nejčastěji z nebankovního sektoru) při schválení vaší půjčky nebudou kontrolovat, zda jste nebo nejste zaznamenáni v registrech dlužníků.

Problém u těchto poskytovatelů je ovšem v tom, že ne všichni nabízejí prověřené půjčky a řada z nich jsou prostě podvodníci, kteří se vás snaží nalákat na své unikátní a skvělé úvěry, ovšem přitom jim jde pouze o to, aby z vás vymámili poplatek a pak vám samozřejmě žádnou půjčku neposkytnou.