sms půjčka na složenku

Půjčit si můžete i v obchodním řetězci

Pohodlnou a spolehlivou půjčku dnes se ženete i v obchodním řetězci. Tesco půjčka je finanční půjčka poskytovaná ve spolupráci se společností Home Credit. Výhodou této půjčky je, že si ji vyřídíte rovnou při nákupu. Vyplnit žádost trvá pár minut. Půjčku Tesco nemusíte vyřizovat jen v prodejně, ale také prostřednictvím internetu a po telefonu. Peníze si můžete vyzvednout na poště nebo nechat zaslat na účet.

Tesco finanční služby nabízejí nejen hotovostní úvěry, ale také kreditní karty u kterých můžete využít až 55 dní bezúročné období. Půjčit si můžete na 12-96 měsíců 30 000 – 500 000 korun. Splátky jsou garantovány a neměnné po celou dobu splácení.

Tesco půjčka má úrok od 15%. Čím více si půjčíte, tím je půjčka levnější. Tesco navíc svým klientům nabízí vrácení poloviny splátek zpět, pokud řádně a včas splácí. Pro získání půjčky potřebujete dva doklady totožnosti, veškeré údaje o zaměstnavateli.

Tato rychlá půjčka je vyřízena do 48 hodin. Peníze můžete využít na cokoliv. Vybrat si půjčku i splátku můžete flexibilně podle svého uvážení. Splátky si můžete rovněž pojistit jako každý jiný úvěr. Kdykoliv si můžete změnit výši splátek, odložit splátky tak, aby jste se v případě mimořádné situace jako je nemoc či nečekaná výpověď v práci nedostali do prodlení se splácením půjčky. Tyto  služby je potřeba mít zřízeny již při sepisování smlouvy o půjčce.  Pokud hrozí delší dobu problémy se splácením, je vhodné se obrátit na zákaznickou linku, kde jej s vámi vyřeší a případně vám umožní individuální splátky.

Nakupovat na splátky můžete pomocí kreditní karty Clubcard premium. Nakoupit musíte zboží nad 3 000 korun. Při prvním nákupu na splátky je úrok 0%, pokud nakoupíte v řetězci Tesco nebo na jeho čerpacích stanicích.