sms půjčka na složenku

Půjčky do 10 minut

Dochází vám peníze a potkala vás událost, která vyžaduje velké výdaje a vy nemáte jinou možnost, než si rychle půjčit? Kde získat peníze nejrychleji, bez problémů a bez komplikovaných formalit, jako je dokazování příjmů nebo účelovosti půjčky? SMS půjčka je způsob jak můžete mít velmi rychle potřebné finanční prostředky. U některých nebankovních společností nebo díky soukromým osobám, které vám půjčí na směnku, ovšem není možné mít peníze ihned.

Někteří z klientů by chtělí mít půjčku do 24 hodin, někdo do 1 hodiny a někdo dokonce do 10 minut. Na internetu jsou takové možnosti pouze pro žádosti o půjčku, ovšem peníze se v každém případě musejí doručit a to buď převodem na účet, což může trvat až 3 dny od odeslání platby anebo složenkou.

Pokud si chcete o půjčky zažádat co nejrychleji, bude pro vás pravděpodobně nejvhodnější, když si půjčíte díky online formulářům anebo si zažádáte o půjčku pomocí SMS.

Tento typ půjček je dostupný například u skandinávské nebankovní společnosti Ferratum, která se zaměřuje na mikroúvěry. Poprvé si u nich můžete půjčit 1000 nebo 2000 Kč. Žádost můžete snadno vyplnit po internetu, nebo si zažádat pomocí SMS ve správném tvaru. Nezapomeňte se ovšem podívat na to, jaké úroky jsou u této společnosti, protože RPSN jejich půjček dosahuje hodnoty 454%!