sms půjčka na složenku

Půjčky do hodiny ihned

Dostali jste se do finančních potíží a potřebujete získat peníze rychle, nejlépe ihned? Anebo byste rádi využili půjčku na zaplacení zboží či služeb, jejichž nabídka je výhodná, ale časově omezená a vy nemáte dostatek peněz v hotovosti, abyste ji mohli využít? V tom případě nejspíše hledáte někoho, u koho si můžete půjčit peníze velmi rychle.

Zažádat o půjčku

Mezi takové poskytovatele se řadí zprostředkovatelé z nebankovního sektoru, ať už jde o samotné nebankovní společnosti anebo soukromé investory. Jaké jsou mezi těmito dvěma poskytovateli rozdíly a kteří z nich jsou výhodnější?

Zatímco nebankovní společnosti mají nabídku pevně danou, soukromí investoři nabízejí půjčky různé a dá se říct, že se jejich úvěrové produkty denně mění. Půjčky od soukromých osob totiž najdete v různých inzerátech, kde nabízejí finanční pomoc individuálně.

U nebankovních společností si peníze půjčíte nejčastěji na úvěrovou smlouvu, kterou s daným poskytovatelem sepíšete a ve které jsou dány vaše povinnosti, týkající se například výše úrokových sazeb anebo doby splatnosti.

U soukromých osob je místo úvěrových smluv často směnka, která slouží ke stejným účelům. Díky směnce jsou tak investoři ochráněni pro případ, že by klient dluhy nesplácel.

U obou typů poskytovatelů lze půjčku získat velmi rychle, ovšem do hodiny peníze seženete jen s velmi malou pravděpodobností.