sms půjčka na složenku

Rychlá půjčka přes SMS

Rozhodli jste se, že už dál své finance nedokážete udržet tak, abyste nebyli v mínusu a musíte si půjčit? V dnešní době to není nic překvapivého, protože podle statistik má nějaký dluh takřka každý druhý občan České republiky, ať už jste z Opavy, Havířova nebo z Brna.

Pokud už jste si někdy v minulosti půjčili, pak jistě víte, že získat úvěr není nic snadného a jsou k tomu určité dokumenty, jako je potvrzení příjmu nebo doložení účelovosti půjčky (především u větších úvěrů).

Žádost o SMS půjčku

Klíčovou podmínkou v bankách je také to, aby klient neměl zápis v bankovním registru dlužníků (čímž je například SOLUS). Registry dlužníků jsou něco jako seznamy těch klientů, kteří si v bankách půjčili ovšem nebyli schopni splácet své dluhy podle předem sjednaných podmínek.

Do registru se můžete dostat například i tak, že spletete variabilní symbol při platbě a tak je vaše měsíční splátka splacena špatně a můžete být do registru zaneseni.

Tip: SMS půjčka ihned

To pro vás znamená velké potíže, protože jakmile jste v registru, už vám většina z bank nepůjčí. Kde jinde si ale půjčit?

Na internetu existuje více poskytovatelů půjček, než pouze banky. V různých inzercích půjček můžete narazit na inzeráty, kde soukromé osoby inzerují např. Půjčím peníze na směnku, Půjčím peníze na ruku ihned…

O co se jedná? Peníze na směnku vám půjčí lidé, kteří mají volné finanční prostředky na to, aby půjčovali ostatním. Jejich podmínky pro získání půjčky bývají často minimální, to pro ně ale znamená riziko. Proto je půjčka uzavřená na směnku, čímž se investor pojistí, protože směnku lze použít jako cenný papír u soudu.