sms půjčka na složenku

SMS půjčka ještě dnes

Zastihla vás neočekávaná a nepříjemná situace, která vyžaduje výdaje vyšší, než jaké si můžete dovolit? Potřebujete krátkodobě půjčit několik tisíc a rádi byste si podali žádost o půjčku ještě dnes? V takovém případě je právě pro vás ideální úvěr od společnosti Crediton.

3 500 ještě dnes

SMS půjčka na účet ještě dnes od Crediton je jedním z nejrychlejších způsobů půjčení peněz, pokud vám stačí menší částka v hodnotě několika tisíc korun. Dceřinná česká pobočka společnosti lotyšské firmy Crediton totiž nabízí úvěry právě pro klienty, kteří si potřebují rychle a krátkodobě půjčit pouze několik tisíc.

  • Bez poplatku předem
  • Rychle na účet
  • Podání žádosti z pohodlí domova

Maximum, které může Crediton jednomu klientovi nábídnout je půjčka v hodnotě 10 000 Kč. Na tu mohou ale dosáhnout pouze lidé, kteří už u této nebankovní úvěrové společnosti splatili nějaké předchozí dluhy. Noví klienti mohou formou této krátkodobé půjčky získat maximálně 3 500 Kč.

Peníze jedině na účet

Narozdíl od konkurenčních nabídek nabízí Crediton půjčky pouze s možností převodu peněz na bankovní účet. Jejich půjčka tedy není určena lidem, kteří vlastní bankovní konto nemají a chtěli by získat půjčku na složenku.

Půjčka od konkurenční Ferratum

O půjčku si můžete zažádat snadno z pohodlí domova. Stačí navštívit stránky tohoto poskytovatele, nastavit v online kalkulačce parametry vašeho úvěru a odeslat žádost můžete ještě dnes.