sms půjčka na složenku

Sms půjčky bez registru ihned

Bankovní či nebankovní registry dlužníků, mezi které patří například známý SOLUS jsou noční můrou mnoha klientů, kteří se v minulosti dostali do finančních problémů a nebyli schopni splácet své dluhy tak, jak bylo dané v podmínkách úvěrové smlouvy.

Takoví klienti jsou pak do registrů zaneseni, což jim značně sníží jejich bonitu. Lidem se zápisem v registrech pak nepůjčí nejen banky, ale také většina nebankovních společností.

Na koho se tedy obrátit v případě, že potřebujete půjčit jen menší obnos peněz, ale jste v registrech zapsaní?

Řešením pro vás mohou být malé SMS půjčky, které najdete v nabídce několika nebankovních společností. Mezi ty patří například:

  • ViaSMS
  • Crediton
  • Finsen
  • Mutuo
  • Ferattum
  • Kredia

Většina z nich půjčuje klientům velmi rychle, snadno a krátkodobě. Můžete si u nich půjčit sumu v hodnotě pouze několika tisíc, ovšem sjednání je často velmi rychlé a nepotřebujete k tomu navštěvovat pobočku a vyplňovat zdlouhavé formuláře.

Například pokud vás oslovila SMS půjčka u ViaSMS nebo u nebankovní společnosti Crediton, stačí, když máte účet v bance a mobil, kterým o půjčku zažádáte.

Některé z těchto nebankovních společností však registry také prohlížejí a je možné, že v případě, že tam objeví jméno klienta, nebude mít na půjčku nárok a neschválí mu ji.

To ovšem nehrozí u společnosti Ferattum, která patří mezi ty poskytovatele sms půjček, které půjčí dlužníkům, lidem v exekuci a těm, kteří mají zápis v registrech. K tomu, abyste u nich mohli půjčku získat, vám totiž postačí, když vyplníte formulář a prokážete se doklady totožnosti.

Pokud nemáte žádné nezaplacené pohledávky vůči tomuto poskytovateli, pak byste neměli mít se získáním vaší rychlé sms půjčky žádné problémy. Pokud tedy potřebujete získat 500 až 10 000 korun rychle a máte zápis v registrech, Ferattum půjčka bude to správnou volbou.