sms půjčka na složenku

SMS půjčky do 3000

Díky internetu dnes můžete využívat mnoho služeb rychleji a pohodlněji. Jinak to není ani ani v sektoru nebankovních půjček, kde existuje množství úvěrů, jež si můžete sjednat ještě dnes rychlou žádostí online.

Hlavní skupinou poskytovatelů, kteří vám půjčí tímto způsobem, jsou společnosti nabízející SMS půjčky. V dnešním článku vám nabízíme porovnání poskytovatelů, u nichž si lze půjčit 3000 Kč do výplaty i přes SMSku.

Finská SMS půjčka

Velmi oblíbenou nebankovní společností, která finské půjčky nabízí je Ferratum. Tato firma nabízí novým klientům půjčky do 3000 Kč poprvé bez navýšení a stálým klientům umožňuje vzít si úvěr až do 10 000 Kč.

Vše, co je potřeba k získání jejich půjčky udělat, je vyplnit formulář na jejich webu. Jedná se o rychlou žádost, jejíž vyplnění vám nezabere více než pár minut.

Díky tomu, že jsou podmínky minimální nemusíte dokládat žádné zbytečné formality, ať už jde o účel finačních prostředků, které si půjčíte, ručitele anebo potvrzení příjmů. Není potřeba platit ani poplatek 1 Kč pro ověření.

Poprvé složenkou, pak převodem na účet

 

Ověření identity klienta u Ferratum probíhá tak, že první peníze z půjčky posílají složenkou na adresu klienta. To sice o něco zpomalí získání peněz, ovšem při dalších úvěrech už peníze posílají klasicky převodem na bankovní konto.

Druhou nebankovní společností, která vám pošle peníze z první půjčky hned na účet je Perfect Money.

Formou jejich malé SMS půjčky si lze půjčit jen 5000 Kč, ovšem jsou zde jiné možnosti nastavení doby splatnosti. Vzít si půjčku můžete už na dobu jen jednoho týdne, díky čemuž značně ušetříte na poplatcích.