sms půjčka na složenku

SMS půjčky do 5 tisíc

V dnešní době už je možností jak získat půjčky do 5 tisíc opravdu mnoho a tak se nemusíte spoléhat pouze na banky. Mezi poskytovatele těchto finančních produktů, díky kterým získáte úvěr na určitou dobu, se totiž řadí také soukromí investoři, kteří nabízejí půjčky v různých sumách.

Chci půjčku

To je určitě dobrá zpráva pro všechny ty, kteří si chtěli půjčit peníze v bance, ale banka jim tuto možnost odepřela. V bance totiž musíte splnit mnoho různých požadavků, vyplňujete složité formuláře a nakonec ani tak půjčku získat nemusíte.

U půjček od soukromých investorů je tomu ale jinak. Zde je půjčení peněz mnohem snazší, podmínky nejsou vůbec tak tvrdé, jako byste mohli očekávat. Například s požadavkem o dokázání účelovosti se u soukromých investorů už vůbec nesetkáte. To ovšem neznamená, že je to ideální způsob jak získat půjčku. Naopak, soukromí investoři patří mezi nejrizikovější skupinu poskytovatelů úvěrů.

Problém je v tom, že tyto investory nemáte ověřené a netušíte, zda vám půjčuje opravdu solidní člověk, nebo pouze podvodník, který od vás chce získat peníze za poplatek.

Dalším problémem je také to, že soukromé osoby a investoři mají v podmínkách často ručení nemovitostí. Abyste od nich tedy mohli získat peníze, je potřeba dát do zástavy nějakou nemovitost, což je rozhodně rizikové.

Poslední nevýhodou je potom to, jak vysoké úroky najdeme u těch půček. Půjčky od soukromých investorů se totiž vyznačují nejvyššími úrokovými sazbami vůbec, dají se vlastně považovat za lichvu.