sms půjčka na složenku

Srovnání SMS půjček

Občas by se každému z nás hodilo o pár tisíc víc, než zrovna máme. Většinou dokážeme vyžít i s tím, co máme z předchozí výplaty, ale občas se může stát nějaká nepříjemná událost, která nás o peníze připraví anebo vyžaduje naše výdaje.

Právě pro takové případy jsou určeny SMS půjčky, malé rychlé úvěry, díky kterým lze získat až 10 000 Kč.

Ferratum

SMS půjčky u nás nabízí několik nebankovních společností. Mezi prvního poskytovatele, který u nás začal tento typ úvěrových služeb nabízet patří Ferratum, dceřinná firma společnosti Ferratum Group, která funguje ve většině evropských států.

Ferratum nabízí půjčky do 10 000 Kč. Pokud byste si však chtěli půjčit tuto částku, musíte nejprve splatit několik předchozích menších dluhů, u tohoto poskytovatele.

Ferratum totiž nemá žádné způsoby, jak si ověřit bonitu klienta a proto ze začátku půjčuje klientům menší částky, aby prověřili jejich bonitu.

Perfect Money

Podobným způsobem půjčuje peníze i česká společnost Perfect Money. Ta sice nabízí půjčky pouze do 5000, ovšem sjednání je zde velmi snadné a peníze můžete mít velmi rychle na svém bankovním účtě.

Princip ověřování klientů je stejný jako u Ferratum, takže při první půjčce můžete získat maximálně 2000 Kč. Výhodou Perfect Money půjčky je však to, že zde, na rozdíl od konkurence, neplatíte žádné poplatky předem.